Ürünlerde Arama Yap:

Evlerinize Özgün Dokunuşlar Katan, Kalitede ve Şıklıkta Size Bakacak Tek Adres: Bakacak Mobilya!

Üye Ol Üye Girişi

Defne Sandalye Ahşap- S.kumaş Krem

Defne Sandalye Ahşap- S.Kumaş Krem Sandalye modelleri geniş bir yelpazede farklı stiller ve işlevler sunar. Koltuklu sandalyeler konforlu bir oturma deneyimi sağlarken, ahşap ve metal sandalyeler doğal ve endüstriyel bir tarza hitap eder.

Defne Sandalye Ahşap- S.kumaş Krem
Defne Sandalye Ahşap- S.kumaş Krem

Defne Sandalye Ahşap- S.kumaş Krem

Fiyat & Ödeme & Teslimatꜜ
Telefon ya da whatsapp ile bize ulaşın ürün kodunu iletin güncel fiyatları, ödeme yöntemlerini öğrenin. Tüm ürünler İstanbul içi adres teslimi ücretsizdir.
Genel Bilgilerꜜ
Defne Sandalye Ahşap- S.Kumaş Krem
Sandalye modelleri geniş bir yelpazede farklı stiller ve işlevler sunar. Koltuklu sandalyeler konforlu bir oturma deneyimi sağlarken, ahşap ve metal sandalyeler doğal ve endüstriyel bir tarza hitap eder.
Sipariş & Mesaj Yolla Facebook'ta Paylaş Facebook'ta paylaş
Bu sayfadaki ürün 2 kullanıcı değerlendirmesi ile 5,0 yıldız almıştır.
0530 591 08 44 0530 591 08 44 0530 591 08 44
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.

12286

Sizin için seçtiklerimiz

Sandalye Modelleri

Sandalye modelleri geniş bir yelpazede farklı stiller ve işlevler sunar. Koltuklu sandalyeler konforlu bir oturma deneyimi sağlarken, ahşap ve metal sandalyeler doğal ve endüstriyel bir tarza hitap eder. Plastik sandalyeler pratik ve kolay temizlenebilir özellikleriyle tercih edilir. Yemek ve masa sandalyeleri, öğünlerinizde rahat bir oturma sağlar. Ergonomik ve ofis sandalyeleri uzun süreli kullanımlarda destek ve konfor sunar. Katlanabilir sandalyeler taşınabilirlik açısından avantajlıdır. Vintage ve modern tasarımlar, mekanlarınıza karakter ve şıklık katarken, kafe ve balkon sandalyeleri açık alanlarda keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Sandalye modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek, yaşam alanlarınızı fonksiyonel ve estetik şekilde döşeyebilirsiniz.

Sandalye Modelleri

Mesaj Yaz